2018-19-es tanév versenyeredményi

HUMÁN MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Nemzeti Színház Országos Pályázata (videó pályázat: „Ember küzdj és bízva bízzál!”)

Fődíj – 12. B osztály csapata

(Steingart Donát, Malicskó Zsombor, Tukora Milán, Csete Martin,Marton Zoltán, Hancz Zsolt, Soóky Csaba, Kindle Marcell)

Czigler Krisztina

Implom József Megyei Helyesírási Verseny

Farkas Tamás 2/10.F – 2. helyezés

Molnár Zsolt 1/9.S – 4. hely.

Bertalan Edit

 

Dubi Andrea

„Örökségünk 48” országos történelmi vetélkedő

8. helyezés – 11. C csapata

(Fazék Tamás, Kovács Ádám, Nyemcsek Kevin)

Kónya Judit, Nagy Árpád

„Szépíró Verseny Határon innen és túl” (SNI-s tanulóknak) - döntő

Pusztai Klaudia – 1. helyezés

Muzler Gáborné

Gayerné Cseh Anikó

Lengyel Alfréd Honismereti Verseny

Pusztai Olivér, Tánczos Bence – 2. helyezés

Hatos András

Jedlik Városi Szövegértési Verseny

Tánczos Bence – 5. helyezés

Kónya Judit

„Szülőhelyem, Szülőföldem” Képzőművészeti Alkotópályázat; Közös Nevező

Nagy Ádám 3/11.K – 3. helyezés

Muzler Gáborné

Cultura Nostra Országos Történelmi Vetélkedő

10.A csapata – 2. forduló

(Soós Ádám, Schreyer Richárd, Piriti Mátyás)

Magyarné Frónius Tímea

Az I. világháború - történelmi vetélkedő (PÁGISZ)

11. B csapata – 7. helyezés

(Ambrus Dániel, Huszter Richárd, Kiss Balázs)

Dávidházy Zsolt

Pátriárkánk Győr Városismereti Vetélkedő

10.A csapata – 5. helyezés

(Csontos István, Soós Ádám, Schreyer Richárd)

Muzler Gáborné

Megyei vers-és prózaíró pályázat (31 pályázat)

Csipke Noémi 11.D – 1. hely

Horváth Dávid – 3. hely

Dávidházy Zsolt (koordinátor)

Iskolai versmondó verseny

Csikós Martin – 1. hely

Csipke Noémi és Forró Bence – 2. hely

Molnár Martina – 3. hely

Dávidházy Zsolt (koordinátor)

OSZKTV humán terület

Regionális forduló

1/9. B (Balogh Zoltán, Horváth Laura, Gábris Patrik) 2/10. S (Kovács Dominik)

Csete Viktória

REÁL MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZKTV reál tantárgycsoport

országos döntő:

Csikós Martin 3/11.G -

14. helyezés

Lelkes Ildikó

Kenguru Nemzetközi Matematika verseny

Kossa Roland 12. D – országos 12. hely

Kovács Ádám 11. C – országos 14. hely

Buzásné K. Marianna, Dávidházyné V. Erika,

Major Noémi

World Robot Olympiad

(WRO)

regionális 5. helyezés

(Bélafalvi Zsolt, Nyári Máté, Selejó Tibor)

 

Kovácsné Gyarmathy Csilla

Krausz Miklós

Szebényi Zsolt

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

9. és 11. évfolyam 1-1 csapata

Dávidházyné V. Erika, Buzásné K. Marianna,

Major Noémi

Krúdy 30. Matematikai Verseny

12. D csapata - városi 7. hely

Dávidházyné V. Erika

SZE Alternatív Hajtású Járművek Építése Verseny

11. C 1-1 csapata – 1. és 2. hely

Buda Róbert

Techtogether Vetélkedő

10. B csapata – prezentáció kategóriában: 1. hely; összetettben: 3. hely

Lelkes Géza

IDEGEN NYELVI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Kossuth Regionális szakfordító verseny – német nyelv

Tóth Vígh Barnabás – 2. hely

Löszter Damján 3. hely

Kántor Eszter

Deák megyei angol verseny

Rózsa Kristóf Lázár – 3. hely

Tóth Ildikó

Pálffy megyei angol nyelvi verseny 11-12. évfolyam

 

Kovács Ádám 11.C – 3.

Raáb Dominik – 2. Bak Zoltán – 3. Papp Norbert – 4. Csonka Bálint – 5. Kardos Martin – 7. helyezés

Buda Galina

Nagyné Marton Szilvia

TESTNEVELÉS MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

Sárkányhajó Ifjúsági EB

1 hely

Sziklenka László

Sárkányhajó XV. Nebuló Kupa

3-4. hely

Sziklenka László

I Centrum Kupa

1 hely

Sziklenka László

XV. Győri Sárkányhajó Fesztivál

3. hely

Sziklenka László

Kézilabda Intercisa Kupa

6. hely

Tóth József, Sej László

Kézilabda Lukács Kupa

2. hely

Tóth József, Sej László

Kézilabda Jedlik Kupa

4. hely

Tóth József, Sej László

Kézilabda Krúdy Kupa

4. hely

Tóth József, Sej László

Megyei Kézilabda Felnőtt Bajnokság

7. hely

Tóth József

Labdarúgás Fair Play Cup

megyei 3. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

Kispályás Labdarúgás

városi 4. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

U17 – Lukács DSE

megyei 3. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

U19 – Lukács DSE

regionális 2. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

Centrum Futsal Kupa

területi 1. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

Lukács Kupa

2. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

Deák Kupa

4. hely

Vingler Zoltán

Balogh István Márk

Darts Sulimpia (Országos Diákolimpia)

Horváth Gergő Roland – 5. hely

Tóth József

Lövészet Országos Diákolimpia

Steigler Bence – 13. hely

Vingler Zoltán

Atlétika Országos Diákolimpia

Sipos Rajmund – síkfutás 5. és 12. hely

Rózsa Péter

Atlétika Megyei Diákolimpia

4x400 méter váltófutás – 3. hely (Béli Bence, Hermann Levente, Simonik László, Szemerédi Tamás)

Nagy Kristóf – gerelyhajítás 2. hely

Csontos Marcell – távolugrás 3. hely

Rózsa Péter

Ergométer Országos Diákolimpia

Benedek András 4. hely

 

Asztalitenisz területi

Szabó Dávid  és Skuba Norbert - 3. hely

Rózsa Péter

Megyei Honvédelmi Verseny

11. C csapata – 5. hely

(Ihász Adrián, Horváth Bence, Kovács Ádám, Nyemcsek Kevin)

Vinglerné Limp Ildikó

 

JÁRMŰSZERELÉSI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZTV – alternatív gépjárműhajtási technikus

Szakma Sztár

Horváth István – 1. hely

Pőcze Ábel – 3. hely

Berghoffer Bálint – 5. hely

Kauker Zoltán

Füredi Gyula

ÁSZÉV – Ágazati Szakmai Érettségi Verseny

Novák Dominik – 4. hely

(Bertalan G – 8. Kövesdi Árpád – 12. Csete Martin – 16. Steingart Donát – 17. Szakács Martin – 19. Nagy Krisztián – 20. hely)

Kauker Zoltán

Tóth Lívia

OSZKTV - járműfényező

Hoffart Krisztián – 2. hely

Marton Gergő – 3. hely

Herczku István

OSZKTV – karosszérialak.

Gyurenka Richárd – 1. hely

Kelemen Márton – 3. hely

Herczku István

JÁRMŰGYÁRTÁSI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

OSZKTV – autógyártó

Horváth Márk – 1. hely

Járási István

Szabó Zoltán

GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI MUNKAKÖZÖSSÉG

VERSENY

EREDMÉNY

FELKÉSZÍTŐ TANÁR

ÁSZÉV – Ágazati Szakmai Érettségi Verseny

Töreki Martin – 36. hely (86%)

Herold Lívia

Nagyné Horváth Éva

Petrecz Gyula, Tóth Lívia

Versenyeredményeink

Negyedik alkalommal rendezték meg (2019.11.30.) a Mobilis a FIRST LEGO League (FLL) nemzetközi robotépítő és -programozó verseny regionális...
9. és 10. évfolyamon: Deák megyei nyelvi verseny:angol:9D Rózsa Kristóf Lázár - 3. helyezett - felkészítő tanár: Tóth Ildikó, Buda Galinanémet:9A...
Iskolánkból három csapat jutott be az országos ACERACE versenyre, amely 2018. május 31. - 2018. június 2. között került megrendezésre, melyen...
Iskolánk csapata a helyosztón 15:15-ös döntetlen után büntetőkkel kapott ki és zárt a 4. helyen 2 győzelemmel, 1 döntetlennel és 1 vereséggel. A...
2018. május 18-20. között került megrendezésre Vácon, a Kispályás Labdarúgó Diákolimpia Országos Döntője.Iskolánk csapata a 3. helyen végzett,...
2017/2018 -as Bod Péter Országos Könyvtárhasználati Versenyen a diákjaink előkelő helyet szereztek a szakgimnáziumok/szakközépiskolák között. ...

Támogatóink

Lépj kapcsolatba velünk itt is!

  •  iskolánk oldala

  • Facebook "Nyisd ki a szemed, ez itt a Lukács" oldala

Elérhetőségeink

Általános elérhetőségeink
Cím: 9027 Győr, Mártírok útja 13-15.
Tel.: 96/528-760,
20/447-0674,
30/335-3798
Fax: 96/528-761
E-mail: iskola@lukacssuli.hu
Felnőttképzés
E-mail: felnottkepzes@lukacssuli.hu
Iroda: 108

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.